Justnews.ro

Semnatarii scrisorii cer președintelui Klaus Iohannis să trimită spre reexaminare legea votată de Parlament prin care au fost eliminate pensiile speciale și sesizarea Curții Constituționale pentru control apriori cu referire la acest proiect de lege.

Solicitarea celor 494 de procurori și judecători vine după ce, la începutul săptămânii, ei au trimis o scrisoare deschisă Administrației Prezidențiale prin care își arătau disponibilitatea la dialog pe marginea corectării unor anomalii în modul de calcul al pensiilor magistraților.

Astfel, semnatarii arătau că sunt de acord că nu este normal ca o pensie de magistrat să fie mai mare decât salariul în plată și propuneau o serie de soluții pentru îndreptarea acestor erori.

Lege votată cu largă majoritate

Între timp, Camera Deputaților a votat eliminarea pensiilor speciale pentru magistrați. În acest context, având în vedere ”instigarea publică la ură împotriva magistraților sub pretextul unor privilegii nemeritate” și ”viciile de constituționalitate vădite ale proiectului de lege care v-a fost ănaintat spre promulgare”, cei 500 de magistrați cer lui Klaus Iohannis să retrimită legea în Parlament și să sesizeze Curtea Constituțională în vederea verificării acesteia înainte de a intra în vigoare.

Demersul a fost inițiat de judecătorii Ciprian Coadă de la Curtea de Apel Constanța, Ramona Grațiela Milu de la Curtea de Apel Brașov și Alina Mihaela Niţ de la Tribunalul Neamţ.

Lista semnatarilor:

1. Ciprian Coadă, Curtea de Apel Constanta

2. Ramona Gratiela Milu, Curtea de Apel Brasov

3. Alina Mihaela Niţă, Tribunalul Neamţ

4. Ioan Fundatureanu, Curtea de Apel Pitești

5. Innana Meleanca, Judecatoria Slatina

6. Let Constantin, PJ Piatra Neamț

7. Constantin Irina, DNA

8. Iulian Dîrzeanu, Tribunalul București.

9. Florina Carmen Ionescu, Tribunalul Neamț

10. Sorina Marinas, Curtea de Apel Craiova

11. Penteleev Victor, Judecătoria Sectorului 3 București

12. Florin Verciuc, Tribunalul Suceava

13. Cristinel Dumitreasa, Tribunalul Neamţ

14. Daniela Sandu, Tribunalul Neamţ

15. Cătălin Margina, PJ Bacău

16. Irina Cătălina, Tribunalul Bacău

17. Mungiu Ramona, PJS1

18. Aura Mădălina Tudor, Judecătoria Miercurea Ciuc

19. Pavel Maria-Stefania, Tribunalul Maramureș

20. Mirela Ceolpan, Curtea de Apel Brasov

21. Daniela Niculeasa, Curtea de Apel Brasov

22. Anca Parvulescu, Curtea de Apel Brasov

23. Maria Iuliana Mihai, Curtea de Apel Brasov

24. Alina Stoian, Curtea de Apel Brasov – pensionară

25. Alexandru Codreanu, PT Brasov

26. Oana Stroiu, Curtea de Apel Brasov

27. Mihai Negulescu, DIICOT ST Brasov

28. Radu Adrian, PT Brasov

29. Iulian Nica, PT Brasov

30. Camelia Andrei, Tribunalul Covasna

31. Irimia Andreea Raluca, Judecatoria Sectorului 3 București

32. Monica Palaghia, PJ Iasi

33. Simona Gavrila, Curtea de Apel Brasov

34. Olteanu Mihaela, Tribunalul Brasov

35. Alexandra Benegui, Tribunalul Covasna

36. Simona Miron, Judecătoria Botoşani

37. Ilie Bicu, Judecătoria Botoşani

38. Ardelean Cristian, PT Bihor

39. Ungureanu Elena Cerasela, PT Brasov

40. Marian Bozga, Judecătoria Marghita

41. Dari Bogdan, Tribunalul Bucuresti

42. Feurdean Ramona, Tribunalul Bucuresti

43. David Maricel, PT Ilfov

44. Asmarandei Andrei Iulian, PT Ilfov

45. Madalina Birlog, Tribunalul Bucuresti

46. Ioan Gaga, Tribunalul Cluj

47. Ioana Păsculeț, Curtea de Apel Cluj

48. Buzamăt Irina, Judecătoria Brăila

49. Alin Văsonan, Curtea de Apel Oradea

50. Buzamăt Irina, Judecătoria Brăila

51. Cristina Țapliuc, PJ Iasi

52. Cudalb Adrian Dan, PJS6

53. Grig-Emilian Lupulescu, Judecatoria Sectorului 3 Bucuresti

54. Anca Catalina Chiriac, Judecătoria Bacau

55. Voroneanu Denisia, PJ Botosani

56. Cristi Danileț, Tribunalul Cluj

57. Toma Elena Mihaela, Judecătoria Târgoviște

58. Cosmin Ungureanu, PT Valcea

59. Adina Fundătureanu, Curtea de Apel Pitești

60. Cristina Muresan, PJS1

61. Rusu Larisa, PJ Botoșani

62. Grajdeanu Constantin, PJ Liești

63. Corina Voiculescu, PJ Călărași

64. Florian Costin, Tribunalul Galati

65. Dorobantu Radu, Judecatoria Bacau

66. Conea Vlad-Alexandru, Judecătoria Giurgiu

67. Bacoiu Diana-Madalina, Judecatoria Bacau

68. Oancea Catalin, Curtea de Apel Bucureşti

69. Vieriu Tudor, PJ Roman

70. Ostafie Andrei, PJ Botoșani

71. Cosmin Munteanu, Tribunalul Covasna

72.Cristina Gogea, Tribunalul Covasna

73. Laurentiu Balan, Curtea de Apel Brasov

74. Catalina Stoian, PJS6

75. Daniel Ungureanu, PJ Râmnicu Sărat

76. Razlog Ana Maria, Judecătoria Galati

77. Arpinte Nicoleta, PJ Dorohoi

78. Păun Iulian, Judecătoria Focșani

79. Mihai Cepes Judecătoria Timișoara

80. Constantin Manoliu, Tribunalul Bihor

81. Orzata Maria Manuela – Tribunalul București

82. Raluca Ioana Orza, Tribunalul Specializat Mureș

83. Marinela Teciu, Judecatoria Intorsura Buzaului

84. Ramona Delida Szikszay, TMF Brasov

85. Anca Gheorghiu, Tribunalul Bucuresti

86. Alen Toroiman, DIICOT Brasov

87. Roxana Dan, Judecatoria Cluj Napoca

88. Baldea Diana, PT Iasi

89. Marilena Neacsu, Tribunalul Bucuresti

90. Marin Andrei, PJ Medgidia

91. Serban Rareș, Curtea de Apel Oradea

92. Dan Dumitru, PJ Bacau

93. Diac Ana-Maria, PJS1

94. Bodor-Ionescu Tiberiu, Judecatoria Galați

95. Mihai Florentina Lidia, PJ Târgu Secuiesc

96. Nicoara Ioana, PJ Cluj-Napoca

97. Stefan Dobre, Tribunalul Bucuresti

98. Nagy Csilla Noemi, Tribunalul Specializat Mureş

99. Balasanu Alexandru, Judecatoria Botosani

100. Volintiru Alexandru Nicolae, JS1

101. Cristina Gratiela Musinoi, Judecatoria Brasov

102. Alina Nica, Judecatoria Brasov

103. Cristina Ionescu Lupeanu, Tribunalul Bucuresti

104. Miulescu Irina, PJ Strehaia

105. Anca Iliescu, JS3

106. Claudia Vasiliu, Tribunalul Neamț

107. Marian Clement Virgil, PJ Gherla

108. Paiusi Marius Teodor, PT Bucuresti

109. Bianca Laura Găzdac, PJ Tg. Mureș

110. Adrian Tirlea, PTB

111. Adrian Popescu, Tribunalul Cluj

112. Abutnăriței Andreea Ionela – delegată la Tribunalul Brașov

113. Minac Denisa, PJ Constanța

114. Berende Ruxandra Maria, PJ Baia Mare

115. Tabirta Lorin, PJ Timisoara

116. Chivu Claudia Irina, PJ Timișoara

117. Enescu George, PT București

118. Nedea Cristina, JS1

119. Ruxandra Ionescu, PT Bucuresti

120. Mihnea Stoicescu, JS1

121. Sandu Claudiu, PT Brasov

122. Sandu Maria Irina, Judecatoria Brasov

123. Simion Daniel,PJ Iași

124. Stefaniu Simona, PT Covasna

125. Stefaniu Bogdan, PT Covasna

126. Delia Mihai, DNA ST BRAȘOV

127. Corina Dragu, DNA ST BRAȘOV

128. Felicia Vlad, DNA ST BRAȘOV

129. Monica Munteanu, DNA ST BRAȘOV

130. Brindea Dan Eugen, PT Salaj

131. Bădrăgan Dănuța-Ioana, PJ Medgidia

132.Irina Dumitru, Tribunalul Specializat Mureş

133. Mihaela Iatan,Judecătoria Buftea

134. Lungu Ramona, PT Arad

135. Mihaela Bădan, PJ Balș

136. Ciurcă-Roznovăț Roxana, PT Iași

137. Guș Octavia Raluca, PT Alba

138. Ungureanu Marius Mihai, PT Alba

139. Banea Marian, PT Alba

140. Popescu Dan Andrei,PT Alba

141. Boaje Cristina, Tribunalul Bucureşti

142. Alexandru Bogdan Anghel, PJ Segarcea

143. Anda Murgoi, PCA Alba Iulia

144. Goia Gheorghe, PJ Reghin

145. Andrada Roxana Penciuc, Tribunalul Ilfov

146. Negulescu Ioana Luiza, Judecatoria Buftea

147. Andreea Benedek, PCA Brasov

148. Daniela Campean, PCA Brasov

149. Vasile Airinei, DIICOT ST IAȘI

150. Alexandra Elena Tudor, Trib Ilfov

151. Ciprian Cristian Purice, Tribunalul Ialomita

152. Zaharia Laura, DIICOT ST Iasi

153. Andrei Aneta-Violeta, DIICOT SC

154. Florea Alexandru, DIICOT S.T. Alba Iulia

155. Marius VÂLCU, PÎCCJ – DNA – Structura Centrală

156. Gabriel Mustață, Judecătoria Constanța

157. Marius Nastasia, Judecătoria Constanța

158. Mădălina Sima, PJ2

159. Andrei Olaru, Judecatoria Ploiesti

160. Ionita Irina, Curtea de Apel Bucuresti

161. Profira Cezar, PJS5

162. Ene Laura-Elena, Judecătoria Sectorului 6

163. Anghel Alexandru, PT București

164. Sirbu Teodor Calin, T București

165. Teslovan Roxana Beatrice, J Buzău

166. Dănăilă Dan-judecător, Tribunalul Vaslui

167. Stefan Daniela Elena, PT Galaţi

168. Moldoveanu Mihai Dan, Pj Vânju Mare

169. Aurel Ion, PJ Urziceni

170. Daniel Mirăuță, Curtea de Apel Iași

171. Moldoveanu Mihai Dan, PJ Vânju Mare

172. Dana Falcan, Tribunalul Iasi

173. Alba Radu, PJ Oradea

174. Bucur Ioana, PJ Slatina

175. Cristina Radu, PT Bucuresti

176. Carmina Ivan,PCA Brasov

177. Sorin Vasilache, PCA Brasov

178. Camelia Petrescu, PCA Brasov

179. Cristina Dobrescu, PCA Brasov

180. Camelia Dumitrescu, PCA Brasov

181. Ramona Poenaru, Judecătoria Brad

182. Nicolae Liposchi, Judecătoria Brad

183. Sorin Mihaila, Judecatoria Intorsura Buzaului

184. Bontea Livia, Judecatoria Intorsura Buzaului

185. Vasile Prata, DIICOT Structura centrala

186. Bordianu-Plesescu Roxana-Angela, PJ Bacau

187. Cristina Belecciu, Curtea de Apel Constanța

188. Sîrghi Diana Elena, Tribunalul Vaslui

189. Petronela Boţu, Tribunalul Neamţ

190. Alexandru Adina, Tribunalul Vaslui

191. Madalina Raducu, PT Braşov
192. Bogdan Ioana Dana, PT Braşov
193. Aldea Adrian, PT Braşov
194. Apetri Oana Georgiana, PT Braşov
195. Ghidiu Liliana, PT Braşov
196. Marin Ana-Maria, PT Braşov
197. Popescu Alina Mihaela, PT Braşov
198. Raducu Mihai, PT Braşov
199. Sulu Marius, PT Braşov
200. Radu Adrian, PT Braşov
201. Ispasoiu Stefan, PT Braşov
202. Bara Razvan, PT Braşov

203. Grigore Ana-Maria, Judecătoria Bacău

204. Peter Antal Levente, Judecătoria Miercurea Ciuc

205. Bojin Mihaela, Judecătoria Buftea

206. Bursuc Andreea – Claudia, DIICOT

207. Ursuț Cristian, PJ Videle

208. Mihai Valentin, DIICOT

209. Axenta Mircea, PJ Tulcea

210. Cristina Frîncu, PJS2

211. Curici Seia-Iasmina, PJ Deta

212. Laurentiu Grecu, Judecătoria Dr Tr Severin

213. Irina Petrov, Judecătoria Botoșani

214. Iustin Bic, PCA Alba Iulia

215. Ramona Muscalu, PCA Brașov

216. Drulă Carim, PJ Zimnicea

217. Bunduc Marian Catalin, DIICOT Bucuresti

218. Vasile Marc Emilian, PJ Giurgiu

219. Vîrdea Dorina Elena, Judecătoria Petroșani

220. Taghiev Ramona, PT Bacau

221. Sas Remus, Curtea de Apel Suceava

222. Laura Feteanu, Curtea de Apel Brasov – pensionara

223. Manuela Filip, Curtea de Apel Brasov – pensionara

224. Florin Vilceanu, Tribunalul Bucuresti

225. Codruta Voda, Curtea de Apel Brasov – pensionara

226. Claudiu Statache, PJ Brașov

227. Gabriela Comsa, Curtea de Apel Brasov – pensionara

228. Stefanita Gogea, DIICOT

229. Adriana Soponar, Judecătoria Satu Mare

230. Bădulescu Mihaela Roxana Ioana, Judecătoria Sector 1

231. Uto Catalina Miruna Lorena, Judecătoria Ploiesti

232. Gavril Ducu, PJ Ploiesti

233. Adriana Teodora Enache, Curtea de Apel Bucureşti

234. Ancuta Blanariu, Judecătoria Iași

235. Cristi Meceanu, Judecătoria Sectorului 6

236. Alexandra Nicoleta Ghica, Judecatoria Sectorului 1

237. Ancuta Stroiescu, Judecatoria Sectorului 1

238. Ana Maria Stoica, Judecatoria Sectorului 1

239. Jianu Silviana Raluca, PJ Câmpina

240. Oancea Camelia, PJ Câmpina

241. Bucică Mioara Laura, PJ Câmpina

242. Deaconu Giluela, PJ Câmpina

243. Iulia Bilciu –DNA

244. Romila Elena, Curtea de Apel Brasov –pensionara

245. Popdan Eugen, Tribunalul Brasov – pensionar

246. Mihaela Zup, Curtea de Apel Brasov

247. Bacheş Cristian Ionut, Judecatoria Novaci

248. Dodoaca Nicolae, PT Alba

249. Iacob Alexandra, Judecătoria Sector 6 București

250. Florin Zeres, Judecatoria Sibiu

251. Adina Lucuta, Judecatoria Sibiu

252. Anton Stefania Fulga, Curtea de Apel Suceava

253. Adriana Teodora Enache, Curtea de Apel Bucuresti

254. Stratulat Anca, PJ Sibiu

255. Andrei-Radu Dincă, Tribunalul Teleorman

256. Ana-Maria Carlanaru, Judecatoria Oradea

257. Pop Paula Crina, PJ Slatina

258. Florin-Traian Lazãr, Judecătoria Oradea

259. Teodora Vârcioroveanu, Tribunalul Brasov – pensionara

260. Anuta Anisoara, PJ Brașov
261. Catalin Moraru, PJ Brașov
262. Ana Galea, PJ Brașov

263. Pop George Ion, PJ Huedin

264. Secan Petru, PJ Huedin

265. Cojocaru Mihaela Magdalena, PJ Huedin

266. Mariana Crina Gretcan, PJ Fălticeni

267. Ovidiu Nelu Ficioru, PJ Fălticeni

268. Isabela Clara Maleș, PJ Fălticeni

269. Adriana Lavric, PJ Fălticeni

270. Grajdeanu Oana, PJ Bacau

271. Mic Ioana, PT Satu Mare

272. Ioana-Maria Cîmpean, Judecătoria Timișoara

273. Ghica Mihai Stefan, Tribunalul Cluj

274. Totora Vlad Cosmin, PJ Segarcea

275. Cătălin Serghei, Tribunalul Neamț

276. Ana-Maria Ghiata, Judecatoria Harlau

277. Dan Cosma, Curtea de Apel Brasov – pensionar

278. Mihail Andreca, PJ Timisoara

279. Zaharia Mirela, Judecătoria Giurgiu

280. Andreea Lup, Judecatoria Oradea

281. Corogeanu Cristian Andrei, PJ Timisoara

282. Brindea Oana-Rozalia, PJ Targu Mures

283. Stoian Ioan-Andrei, PJ Reghin

284. Gabor Cristina, Judecatoria Cornetu

285. Dundev Alma Maria, PJ Sighișoara

286. Geambașu Daria – Alexandra, Judecatoria Tulcea

287. Alina Andrițoiu, PJS5

288. Alexandra Manescu, Tribunalul Bucuresti

289. Pentru Iulia Crisan, DNA Structura centrala

290. Rus Lucian Claudiu, DNA Oradea

291. Mirica Raluca, DNA

292. Anghel Simona, PJS1

293. Marinela Minca, PICCJ

294. Dietrich Magdalena, Curtea de Apel Timisoara

295. Pirvu Ana Maria,PJS1

296. Cristian Aurel LAZAR, PCA Timisoara

297. Dobrea Laura, PT Brăila

298. Velea Gheorghe, PJ Brăila

299. Pungă Tudorel, PJ Însurăței

300. Bradea Dumitru Vlad, PJ Oradea

301. Serban Viorel-Florin, PJ Sector 2

302. Simona Enache, PT Sibiu

303. Anca Codreanu, Tribunalul Brasov

304. Diaconu Antonia, DIICOT

305. Marinescu Mihaela, PJ Însurăței

306. Iordache Valeriu, PJS2

307. Ioan AMARIEI, DNA Struct centrala

308. Daniel Ghita, PJ Sinaia

309. Andreea Mădălina Răpsigan, PJ Slobozia

310. Ellzica Tentiuc, Judecătoria Piatra Neamt

311. Padeanu Cătălina Petruta, Judecătoria Craiova

312. Georgeta Ciungan, Tribunalul Bihor

313. Florin Ioan Radutoiu, PJ Rupea

314. Necula Mihai, PJ Ploiești

315. Gheorghe Ivan, DNA

316.Dana Ana, DNA

317. Cosmin Grancea, PÎCCJ

318. Țurcan Paul Alexandru, PJ Galați

319. Bușică Maria Andreea, Judecătoria Galați

320. Laura Bosie, CAB

321. Marius Bulancea, DNA,

322. Paul Dumitriu, DNA

323. Paula Georgescu, PJS 6

324. Alexandru Georgescu, procuror detașat INM

325. Stanciu Gabriela, DNA ST Constanta

326. Sorin Constantinescu, DNA Constanța

327. Dogaru Liana Anamaria, Pj Urziceni

328. Achim Ana Maria, Judecătoria Ploiești

329. Daniel Belei, PJ Ineu

330. Rusu Silviu, PJ Ineu

331. Puf Ciprian, PJ Ineu

332. Camelia Conortos, PT Constanța

333. Constantin Conortos, DNA – ST Constanța

334. Galatan Anisoara, PJ Timisoara

335. Manciu Paul, Judecatoria Moinesti

336. Galatan Anisoara PJ Timisoara

337. Anghel Monica, Judecatoria Valenii de Munte

338. Marian Gherman, DNA

339. Bogdan Staicu, PTBucuresti

340. Isac Anamaria-Iulia, Judecătoria Sibiu

341. Diana Toma, Judecătoria Ploiești

342. Marlena Dimofte, PT Harghita

343. Eusebiu Șerbănoiu, PMTMB

344. Pascaru Gema Celina, PT Bacau

345. Lăsconi Andra-Monica, JS1

346. Valentina Cristina Nețoiu, Judecătoria Slobozia

347. Razvan M. Pintea, PJ Sighetu Marmației

348. Codreanu Roxana, Judecătoria Constanța

349. Onea Dalidis Nicoleta Irina, PCA Craiova

350. Mursoi Daniela, P.T.Gorj

351. Nita Manole Simona Daniela, PT Buzau

352. Iacob Mara, Judecătoria Constanta

353. Alexandra Dordea, DNA Structura Centrală

354. Niculescu Oana, Tribunalul Timiș

355. Bene Ioan, PJ Salonta

356. Orza Bogdan, DIICOT ST Mureș

357. Zar Georgiana Gianina, Judecătoria Focsani

358. Dan Marius Armasu, Jud. Pascani

359. Lucian-Cosmin Manoloiu, Judecătoria Slatina

360. Bogdan Popescu, Judecătoria Tg Jiu

361. Ovidiu Spînu, Curtea de Apel București

362. Maria Alexandra Mocanu, Judecatoria Ploiesti

363. Cornescu Daniel, Tribunalul Gorj

364. Baron Alina-Gabriela, JS4

365. Cătălin Comanescu, PJ Horezu

366. Verde Andreea, PJ Constanta

367. Lucretia Teleky, PT Minori și Familie Brasov – pensionară

368. Cristina Constantinescu, Tribunalul Constanța

369. Anca Patriche, PJS6

370. Claudia Vinersar, DNA ST Tg Mures

371. Gheorghe Costea, PT Mures

372. Mihaela Spanu, Jud S6

373. Bondar Elena Teodora – PJ Buftea

374. Coman Georgiana, Js2

375. Zar Georgiana Gianina, Judecătoria Focsani

376. Adelina Zamfir, PJS6

377. Simona Constantinescu, DNA -ST Pitești

378. Carina Gabriela Florea, Judecătoria Vaslui

379. George Daniel Danca, PT Covasna

380. Cristina-Ingrid Vişovan, PJ Oradea

381. Orban Adriana-Natalia, PJ Bistrița

382. Camelia Alina Bisca, Judecătoria Craiova

383. Carmen Fota, DNA

384. Liviu Urziceanu, Judecătoria Arad

385. Loredana Elena Miscoci, Judecătoria Balcesti

386. Damian Dan, PJ Reghin

387. Pasc Daniela Corina, PJS1

388. Zaharia Lupu Florin Mircea, Judecatoria Iasi

389. Sauciuc Andrei, Judecătoria Iași

390. Sauciuc Ramona Nicoleta, Judecătoria Pascani

391. Cepoi Marian, PJ Nasaud

392. Zlate Nadia – DNA, ST Constanta

393. Oana Victoria, Tribunalul Suceava

394. Oprișan Vica, Tribunalul Călărași

395. Roescu Andreea, Judecătoria Rm. Valcea

396. Coralia Lapadat, PJ Timisoara

397. Robert Constantin Bumbu, Tribunalul Neamț

398. Olaru Diana – Elena- Judecatoria Costesti

399. Cătălina Nistor, Curtea de Apel Brașov

400. Sadîc Zafer – PT Constanța

401. Flaviu Fraiu – Pj Timisoara

402. Vlăsceanu Andreea-Cristina – Judecătoria Râmnicu Vâlcea

403. Emanuela Dulgheru, Tribunalul București

404. Andreea Maria Dumbraveanu- Curtea de Apel Bucuresti

405. Andreea Alexandra Mateescu – Tribunalul Bucuresti

406. Marian Calusaru DNA ST Craiova

407. Chisbora Mircea Cristian, Tribunalul Bistrita-Nasaud

408. Aurelian Ioan Ardelean – D.N.A. – Serviciul Teritorial Tîrgu Mureș

409. Monica Turcu, Tribunalul Constanţa

410. Goia Gheorghe, PJ Reghin

411. RADU Ionescu, DNA

412. Mihai Pruna, PCA Bucuresti

413. Antal Nicoleta, PJ Bistriţa

414. Orban Nicoleta Adriana, PJ Bistriţa

415. Potop Romeo, PJ Bistriţa

416. Bălineanu Adrian, PJ Bistriţa

417. Cristea Valentin Nicuşor, PJ Bistriţa

418. Oltean Cristian Lucian, PJ Bistriţa

419. Maxim Cezar Sebastian, PJ Bistriţa

420. Nicolescu Emilian Dragoş, PT Bistriţa-Năsăud

421. Sîngeorzan Angela, PT Bistriţa-Năsăud – excepţie primul amendament

422. Şipoş Diana, PT Bistriţa-Năsăud – excepţie primul amendament

423. Bricu Adrian, PT Bistriţa-Năsăud – excepţie primul amendament

424. Pop Ionelia, PT Bistriţa-Năsăud – excepţie primul amendament

425. Coste Otilia Dolores, PT Bistriţa-Năsăud – excepţie primul amendament

426. Dohotar Mirela, PT Bistriţa-Năsăud – excepţie primul amendament

427. Burje Ovidiu Sorin, PT Bistriţa-Năsăud – excepţie primul amendament

428. Catalina Stoian, PJS6

429. Gîță Ana-Maria, Judecatoria Sfantu Gheorghe

430. Bartha Kinga Agota, Judecatoria Sfantu Gheorghe

431. Flore Danina Oana- Jud. Timisoara

432. Chetrone Lucian, Curtea de Apel Galati

433. Costea Monica -Curtea de Apel Constanta

434. Silviu Gabriel Barbu, Curtea de Apel Bucuresti

435. Trandafir Gabriela, Judecătoria Hunedoara

436. Florincaş Gheorghiţa, Judecătoria Hunedoara

437. Ciobanu Simona, Judecătoria Hunedoara

438. Pop Oana Teodora, Judecătoria Hunedoara

439. Loredana Costantea, Judecătoria Hunedoara

440. Hrincescu Maria Cornelia, DNA ST Bacău

441. Apetroaei Daniel, DNA ST Bacău

442. Gavriliuc Cristina, DNA ST Bacău

443. Iacobuţ Corina, DNA ST Bacău

444. Roca Carmil, DNA ST Bacău

445. Marin Căluşaru, DNA – PIICJ

446. Scarlat Cristina, DNA – PIICJ

447. Raicu Camelia Lidia, DNA – PIICJ

448. Robert Nicolicescu, DNA – PIICJ

449. Turcin Claudiu Daniel, DNA – PIICJ

450. Zaharia Alexandru, PJ Rădăuţi

451. Damu Viorel, PJ Rădăuţi

452. Jaba cristina Lăcrămioara, PJ Rădăuţi

453. Fomin Sorin Adrian, PJ Rădăuţi

454. Nicueasa Daniel Ionuţ, PJ Rădăuţi

455. Crişan Andrei, PJ Rădăuţi

456. Fulop Eugen, PCA Alba

457. Moldovan Elena Angela, PCA Alba

458. Boer Liana, PCA Alba

459. Bic Iustin, PCA Alba

460. Murgoi Anda, PCA Alba

461. David Deca Cornel, PCA Alba

462. TECIU MARINELA, Judecătoria Întorsura Buzăului

463. BONTEA LIVIA, Judecătoria Întorsura Buzăului

464. MIHĂILĂ SORIN Judecătoria Întorsura Buzăului

465. Ioan Răzvan Tuduce, Judecătoria Aiud

466. Sabina Simona Cotoară, Judecătoria Aiud

467. Mihai Roman, Judecătoria Aiud

468. Corina Danci, Judecătoria Aiud

469. Adriana Elena Filimon, Judecătoria Aiud

470. Angela Taţiana Pop, Judecătoria Aiud

471. Pocovnicu Dumitru, Curtea de Apel Bacau – Judecator pensionar

472. Toma Ion, Tribunalul Ialomiţa

473. Vlaicu Lucreția, Prim Procuror pensionar Parchetul Pucioasa

474. Bălmău Sabinel Ion, PCA Pitesti

475. Bisca Elena, Judecătoria Arad

476. Chila Doina, Judecătoria Arad

477. Pop George Ion, PJ Huedin

478. Secan Petru, PJ Huedin

479. Drăgan Adrian, PJ Huedin

480. Aurelian Manzu, PT Arad

481. Brindea Dan-Eugen, PT Salaj

482. Stratulat Simona, PJ Sibiu

483. Rizea Emanuel, PJ Sibiu

484. Stoina Eugen, PJ Sibiu

485. Bebeselea Adina, PJ Sibiu

486. Hutanu Ana, PJ Sibiu

487. Habean Gabriela, PJ Sibiu

488. Stratulat Anca, PJ Sibiu

489. Ianculescu Teodor, PJ Sibiu

490. Criste Remus, PJ Sibiu

491. Simon Ligia, Tribunalul Maramureș

492. Necula Carmen Andreea, Curtea de Apel Bucuresti

493. Emilia Secure-Judecatoria Craiova

494. Razlog Ana Maria – Judecătoria Galați

 

Alte articole